O firmie

Początki PUH DORA sięgają 1991 roku. Od początku nasze działania skupiały się na dystrybuowaniu materiałów ściernych szwedzkiej firmy EKAMANT.  W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę papierów, płócien i gąbek ściernych oraz innych materiałów wykorzystywanych w przemyśle do obróbki drewna, metalu oraz lakierów.

Siedziba naszej firmy mieści się w Sulechowie, a zasięg naszego działania obejmuje województwa lubuskie,  dolnośląskie,  a także część wielkopolskiego.

Nasza strona jest jednak do dyspozycji Klientów z całej Polski.

DLACZEGO MY:

Naszą misją jest dostarczanie materiałów ściernych najwyższej jakości. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i uczciwość. Naszym Klientom zapewniamy najwyższy standard obsługi. 

Dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalną pomoc przy wyborze produktów, które będą najlepiej zaspokajać potrzeby naszych Klientów.

DLACZEGO EKAMANT:

Ekamant został założony w 1928 roku. Jego siedziba mieści się w Markaryd w Szwecji. 

Jest jednym z najbardziej doświadczonych oraz innowacyjnych producentów materiałów ściernych na świecie. Firma wciąż udoskonala swoje produkty, aby mogły jak najlepiej służyć ich odbiorcom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do zakładki kontakt.